AssetPlus Demirbaş Yönetimi Yazılımı S.S.S.

AssetPlus demirbaş takibi yönetimi yazılımımız hakkında sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Daha önce sıkça sorulan sorular ve yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz. Burada yanıtı bulunmayan bir sorunuz varsa bize ulaşabilirsiniz.

AssetPlus, demirbaş gruplarına envanterleri ağaç yapısına en detaylı şekilde dağıtma opsiyonu sunarak istediğiniz derinlikte detay ve özelleştirme opsiyonlarına sahiptir. Tüm demirbaş gruplarının istediğiniz tüm alt grupları ile birlikte sisteme tanımlanıp, takip edilmesini sağlayabilirsiniz.
Barkod, demirbaş grubu, marka, model, lokasyon, zimmetli personel ve seri numarası gibi temel özellikler başta olmak üzere envanter ile ilgili tüm bilgileri AssetPlus'ta tutabilir ve takip edebilir.
Demirbaş yönetimine ek olarak satın alma, garanti, bakım ve lisans gibi demirbaşı dolaylı yoldan etkileyen süreçleri takip etmenizi sağlayacak modüller AssetPlus'ın sunduğu üstünlüklerdendir.
Demirbaşların, satın alma, zimmet, transfer, depoya çekme ve satış gibi tüm hareketlerinin hareketi gerçekleştiren kişi, nereden, nereye, ne zaman ve hareket açıklaması bilgileri ile beraber tüm takip yapılabilmektedir.
Lokasyonlarda ağaç yapısı kullanıldığından dolayı, istenilen detayda tüm lokasyonlar, lokasyon tipleri ve lokasyon kategorileri ile rahat raporlama opsiyonu ile onay gerektirme, depo olma ve bunun gibi birçok diğer lokasyon opsiyonu ile takip edilip tüm bu lokasyonlara demirbaş zimmet kaydı yapılabilebilmektedir.
Gelişmiş özellik yapısı kullanılarak demirbaş grubu bazlı olarak tanımlanacak olan, örneğin server için ram, işlemci gibi spesifik özellikler tanımlanıp ister tek tek, ister toplu olarak demirbaşlara bu özellikler atanabilir, gelişmiş demirbaş listesi kullanarak da raporlanması kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Demirbaşın belli başlı temel özelliklerinin görülebileceği, hızlı çalışan standart demirbaş listesi ve demirbaşın tüm detaylarını listeleyen detaylı demirbaş listesi, tüm alanlarla filtrelenerek listelenebilir ve istenirse excel olarak çıktı alınabilmektedir.
Gelişmiş dashboard ile lokasyon, demirbaş grubu, personel, marka ve model filtrelemesi yapılarak adet, miktar ve tutar bazında genel durum değerlendirmesi ve raporlaması yapılabilmektedir.

Siz De Envanterinizi Kolayca Yönetebilirsiniz

Assetplus ile tüm demirbaşlarınızı kontrol altına almak ve kolayca takibini yapabilmek için bize ulaşın.